Güzel yıldızın yüzünde artık güller açıyor: Yürümeyi unuttu adeta havalara uçtu!

Gösteri dünyasından bir süredir sürekli olarak beklenmedik ayrılık ve boşanma haberleri gelmeye devam ediyor. Game of Thrones’un İngiliz yıldızı Sophie Turner ve Jonas Brothers grubunun ünlü şarkıcısı Joe Jonas da bu ayrılık rüzgarına yakalanan çiftlerin arasına katılmıştı.

Joe Jonas ve Sophie Turner’ın büyük aşkı 3 yıllık evliliğin ardından sona erdi

AYRILIK RÜZGARINA ONLAR DA KAPILDI

Ortak arkadaşlarının çöpçatanlık hamlesiyle bir araya gelen ve birbirlerine attıkları Instagram mesajları sonrası romantik bir ilişki yaşamaya başlayan Turner ve Jonas çifti 2019’da herkesi şaşkına çevirerek Las Vegas’ta gizlice evlenmişti. Büyük bir aşk yaşayan çift daha sonra aileleri ve dostları için verilen görkemli bir düğün törenine de imza atmışlardı.

Joe Jonas başta Sophie Turner’ı iki küçük kızıyla ilgilenmeyip partilerde gezerek gününü gün etmekle suçlamıştı… Gerçeğin başka türlü olduğu kısa süre sonra ortaya çıktı

“ÇOCUKLARIMIZA BAKMIYOR” DEMİŞTİ, GERÇEK FARKLI ÇIKTI

Bu evlilikten üç yaşında Willa ve bir yaşında Delphine adını verdikleri iki de kızları olan yıldız isimler eylül ayında sürpriz şekilde yollarını ayırdı. Boşanma davasını açan Joe Jonas oldu; Sophie Turner da bu haberi herkesle birlikte basından öğrenip gafil avlandı. Ünlü şarkıcının ayrıldığı eşini sürekli olarak içkili partilerde dolaşmak ve çocuklarıyla ilgilenmemekle suçladığı ortaya çıktı.

Sophie Turner ve Joe Jonas önce Las Vegas’ta gizlice evlenmiş sonra da Fransa’da görkemli bir düğün yapmıştı

Haber duyulur duyulmaz Sophie Turner’ın arkadaşlarıyla gece gezmelerine çıktığı fotoğraflar gazete manşetlerini süsledi. Ancak anneleri sürekli gezip tozduğu için iki küçük kızını kulislere taşımak zorunda kaldığı söylenen Joe Jonas’a karşı dava açan Sophie Turner’a göre her şey başka türlü yaşanmıştı.

MEMLEKET HASRETİ ÇEKTİ, KOCASI ÖNCE EVET DEDİ AMA…

İngiliz oyuncu ABD’den taşınmak istemiş, kızlarını da kendi memleketinde yetiştirmek istediğini Joe Jonas’a anlatmıştı. Hatta çift Oxford’da 9 milyon dolarlık bir daire de satın aldı. Aşıkların arasını açan asıl konunun bu olduğu ortaya çıktı. Sophie Turner mahkemeye Joe Jonas’ın bu taşınma planını kabul ettiğini gösteren belgeler sundu.

En sonunda Sophie Turner ayrılık haberinin duyulmasıyla birlikte kızlarını İngiltere’ye götürüp bu karmaşık ortamdan uzaklaşmak istedi. Ancak Joe Jonas kızlarının pasaportlarını alarak bu seyahate izin vermedi. Çift en sonunda son iki haftadır süren uzlaşma görüşmelerine başladı. Çocuklarının velayet hakkı için masaya oturan ikili en sonunda anlaşma sağladı.

Joe Jonas ve Sophie Turner yeni yıla kadar kızlarını dönüşümlü olarak 2 haftalık sürelerle görecek

ASIL SAVAŞ YENİ YILDA BAŞLAYACAK

Eski çift, ocak ayına kadar kızları Willa ve Delphine ile her seferinde ikişer hafta birlikte olacak. Sophie Turner’a mahkemeden kızlarını aldığı haftalar boyunca onları İngiltere’ye götürme izni de çıktı. Ancak bu iki haftalık velayet düzenlemesi sadece geçici olacak. Çiftin önünde aslında daha uzun bir mahkeme süreci daha var: Velayet ve boşanma davası 2 Ocak’ta yeniden görülmeye başlanacak.

 

ORTAK AÇIKLAMA YAPTILAR: KIZLARIMIZIN SEVGİ DOLU İKİ AYRI YUVASI OLACAK

Kızlarının velayetini yarı yarıya paylaşmak isteyen çiftin bu konuda ya da Sophie Turner’ın İngiltere’ye dönme kararıyla ilgili olarak anlaşıp anlaşamayacağı belirsiz. Geçici anlaşmanın ardından basın yoluyla ortak bir açıklama yayınlayan eski eşler “Verimli ve başarılı bir arabuluculuk sürecinin ardından, çocukların hem ABD hem de İngiltere’deki sevgi dolu evlerde eşit olarak vakit geçirmeleri konusunda anlaşmaya vardık. Harika ortak ebeveynler olmayı dört gözle bekliyoruz.” dediler.

HAFTALAR SONRA İLK KEZ MUTLU

Mahkeme kararının ardından dün New York’ta görüntülenen Sophie Turner’ın mutluluğuysa gözlerden kaçmadı. Gir eşofman takımı ve açık bıraktığı sarı saçlarıyla yüzünü güneş gözlüklerinin arkasına saklayan ünlü oyuncu iki kızı ve dadısıyla New York sokaklarında tur attı. Sophie Turner iki kızını çiftli bir pusete bindirip gezdirdi.

Mutluluğu yüzünden okunan Sophie Turner şu anda New York’ta yakın dostu Taylor Swift’in evinde kalıyor: Taylor Swift ve Joe Jonas yıllar önce kısa bir aşk macerası yaşamıştı

YÜRÜMEDİ ADETA UÇTU!

Kızlarını dolaştırırken dadısıyla neşeli bir sohbete girişen güzel yıldızın sürekli gülümsediği ve adeta sevinçten havalara uçarcasına yürüdüğü dikkat çekti. Küçük kızının pusette uyuttuktan sonra diğer kızıyla birlikte parka giden Sophie Turner onunla oyun oynadı. Joe Jonas boşanma davası açtıktan sonra mahkemeye giderek ve kızlarının pasaportlarına el koyarak Sophie Turner’ın onları ülkeden çıkarmasına engel olmuştu.

YARDIM ELİNİ TAYLOR SWIFT UZATMIŞTI

Sophie Turner bu kararla yıkılırken davanın görüldüğü New York’a gelip bir otelde kalmaya başlamıştı. Ünlü oyuncuya destek çıkan ise geçmişte ayrıldığı eşi Joe Jonas’la kısa süreli bir aşk yaşayan yıldız şarkıcı Taylor Swift oldu. Swift New York’taki boş duran dayalı döşeli dairesini Sophie Turner ve kızlarına tahsis etti. İki kız arkadaş son haftalarda sürekli olarak bir aradalar. Taylor Swift Sophie Turner’ı moral turlarına çıkarmaya da devam ediyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir