ASUS, Computex 2024’teki Always Incredible Etkinliğinde Son Teknolojileri ve Yapay Zeka Destekli Çözümlerini Sergileyecek

ASUS, Computex 2024 için düzenleyeceği basın etkinliği Always Incredible’ı duyurdu; etkinlikte yapay zekalı bilgisayarlara ilişkin akıllı çözümler ve duyurular ile ASUS ürün portföyünün tüm parçalarını kapsayan heyecan verici yenilikler tanıtılacak. Etkinlik, 3 Haziran 2024 tarihinde saat 11:00’da gerçekleştirilecek ve kurumsal, ticari ve tüketici pazarlarına yönelik ASUS yapay zeka çözümlerini kapsayan ürün duyurularıyla birlikte çeşitli ASUS sosyal medya kanallarından canlı olarak yayınlanacak.

ASUS ve ASUS Republic of Gamers (ROG), Computex’te fiziksel stantlar açarak en yeni ürünlerini ve her kesimden kullanıcıya yönelik yapay zeka destekli çözümlerini sergileyecek. Fuar 4 Haziran – 7 Haziran tarihleri arasında, Taipei Nangang Sergi Salonu 1, 4F’de sabah 9:30 ile akşam 17:30 saatleri arasında gerçekleşecek. ASUS standı M0519a, ROG standı ise M0509a numarasını taşıyacak.

İnovasyonda bir lider olarak ASUS, yaklaşan bu etkinliklerde teknolojideki en son atılımlarını vurgulamaktan heyecan duyuyor. ASUS, işletmeler, ticari müşteriler ve tüketiciler için nasıl gelişmiş yapay zeka çözümleri sunmayı planladığını göstermeye hazırlanıyor ve çeşitli şekillerde yapay zeka, tüm ürün yelpazesinde ortak bir ürün özelliği olacak.

Bir saat sürecek etkinlikte ASUS’a, teknolojilerinin ASUS tarafından küresel izleyicileri şaşırtacak şekilde nasıl uyarlandığını ve geliştirildiğini açıklayacak olan birçok uzun süreli endüstri ortağı katılacak. ASUS ayrıca, beğeni toplayan ProArt ürün serisinden çok çeşitli yaratıcı çözümlerin yanı sıra yeni nesil güçlü ASUS AI PC’leri de sergileyecek. TUF Gaming, oyun oynarken hareket halinde kalmak isteyen oyuncular için rakipsiz performans sunan iki yeni oyun cihazı ile temsil edilecek. Ayrıca ASUS, AI server ve AI NUC gibi kurumsal ve ticari AI çözümlerini ilk kez uluslararası bir kitleye sunacak.

Katılımcılar ASUS standını ziyaret ederek şirketin AI Sunucuları, AI İş İstasyonları ve Kurumsal GenAI Çözümleri de dahil olmak üzere AI ekosistemlerinin tanıtımına tanık olabilirler. ASUS ayrıca, bilgi işlemin geleceğine doğru devrim niteliğinde bir adım olan ilk AI PC’sini sergileyecek ve tümü AI tarafından desteklenen çok çeşitli tüketici, oyun, içerik oluşturucu ve ticari ürünleri keşfedecek. Öncelikli vurgu yapay zeka alanındaki olağanüstü ilerlemeler olsa da, tüketiciler sürdürülebilirliği göz önünde bulundurarak yenilikçi çözümler sunma konusunda güçlü bir kararlılık bekleyebilirler. Tüketici çözümlerinden şirketin ticari sunucu işine kadar portföyün tüm alanlarının temsil edildiği ASUS standı, ziyaretçileri büyüleyecek.

ROG standı, ziyaretçilerin fuar sırasında ellerine alabilecekleri en üst düzey oyun ekipmanı seçkisiyle her seviyeden oyuncu için benzersiz bir oyun deneyimi sunmaya hazırlanıyor. Espor sınıfı çevre birimleri, dizüstü bilgisayarlar, anakartlar, ekran kartları, monitörler ve çok daha fazlası ile ROG, sıradan oyunculardan profesyonel düzeydeki yarışmacılara kadar herkesi kapsıyor.

Her yıl Tayvan’ın Taipei kentinde düzenlenen Computex, dünyanın en büyük ve en etkili teknoloji fuarlarından biri ve her yıl dünyanın dört bir yanından binlerce ziyaretçiyi çekiyor. Bu ünlü etkinlik, en iyi markaların en yeni ürünlerini ve konseptlerini sergilediği, en son ve en büyük teknolojik yenilikler için bir platform. Son teknoloji donanımlardan devrim niteliğindeki yazılımlara kadar Computex, teknoloji meraklıları, profesyoneller ve medya için mutlaka katılmaları gereken bir etkinlik olarak dikkat çekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir