HIMYM Fanlarına Müjde: Neil Patrick Harris Yıllar Sonra Barney Stinson Olarak Sahalara Geri Dönüyor

Bir dönemler ekranları kasıp kavuran sitcom dizisi How I Met Your Mother, her karakteriyle ayrı ayrı kazındı aklımıza. Dizi 2005 yılında başladı ve 2014 yılında final sezonuyla bizlere veda etti bildiğiniz gibi. Ana kahramanlarımız Ted, Robin, Lilly, Marshall ve Barney aradan yıllar geçse de kalbimizde yer almaya devam ediyor. Öğrendiğimiz kadarıyla çapkınlıklara doymayan karakterimiz Barney Stinson, Neil Patrick Harris ile yeniden dönüyor!

Bir dönemlere damgasını vuran sitcom dizisi How I Met Your Mother’ı bilmeyeniniz yoktur.

Diziyi izlemeseniz bile zamansız bir yapım olduğu için sosyal medyadaki kesitlerine mutlaka denk gelmişsinizdir.

Müthiş bir arkadaşlık hikayesinin yanı sıra aile komedisini ve aşkın çeşitli yüzlerini gözler önüne seren HIMYM, 9 sezon boyunca sevenleri ile buluşmuştu.

2005 yılında ilk bölümü yayınlanan dizi, 2014’te final yaparak yüreklerimizi dağladı…

Dizi her ne kadar Ted Mosby’nin gerçek aşkını arayışıyla yola çıksa da, diğer karakterlerimiz de zaman içerisinde bambaşka boyutlar aldı. Dizinin başrol oyuncuları karakterleriyle o kadar bütünleşti ki, aradan yıllar geçse de diğer rolleri değil HIMYM karakterleriyle anılmaya devam ediyorlar.

Bu isimlerden bir tanesi de kendi tabiriyle en iyi ‘wingman’ olan Barney Stinson, yani Neil Patrick Harris oldu.

Çapkınlıklara doyamayan, en olmadık kişiye tutulan ve sonunda en korktuğu duygu olan babalığı yaşayarak bizi duygu seline sürükleyen karakterimiz Barney; içten içe ne kadar arkadaşlarına bağlı ve sevgiye muhtaç olduğunu bize göstermişti.

Daha sonrasında dizinin başka bir uyarlaması “How I Met Your Father” dizisi çekilmeye başlanmıştı. Madem biri tuttu, diğeri de iş görür diye düşünülmüştü. 🙂

Hilary Duff’ın başrolünde olduğu diziye HIMYM başrol oyuncularından; Robin Scherbatsky’i canlandıran Cobie Smulders konuk olarak katılmıştı.

Dizinin ilk bölümünü izlediyseniz bilirsiniz, Baryen’imiz ilk bölüm konuğu olarak karşımıza çıkarak hepimizi şaşırtmıştı. Bu arada kendisinin Sophie’nin babası olduğu söyleniyordu.

Ünlü oyuncu son iki bölümde yeniden bizlerle olacak. Barney Stinson’ı özleyenler için büyük bir jest yapan yapımcılara hayır demeyen Neil Patrick Harris, yıllar geçse de unutulmayan o karakteriyle bizlere veda edecek.

Sizin en sevdiğiniz HIMYM karakteri kimdi? Gelin yorumlarda buluşalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir